+48 605 880 422 +48 32 241 16 23 deforin@deforin.pl

SMAROWNICA AUTOMATYCZNA JACK LUBER

Oceń produkt

JACK-LUBER to automatyczna smarownica o napędzie mechanicznym. Smarownica jest zbudowana z twardego, wytrzymałego tworzywa, składa się z dwóch części. Mechanicznego napędu z wbudowanym sterownikiem i wymiennego kartridża napełnionego smarem. Zasada działania polega na napędzaniu przez silnik specjalnej śruby, która naciskając na tłok powoduje dozowanie smaru.

Smarownica automatyczna Jack-Luber             Smarownica automatyczna Jack-Luber z kartridżem

Smarownica MOŻE ZASILAĆ DO 12 PUNKTÓW SMARNYCH, dzięki stosunkowo wysokiemu ciśnieniu i zastosowaniu rozdzielacza, co pozwala zbudować niewielki układ centralnego smarowania.

Smarownica posiada wbudowany elektroniczny sterownik. Czas pracy jest ustawiamy za pomocą mikroprzełączników, trzy kolorowe diody informują o pracy smarownicy, poziomie środka smarnego i żywotności baterii.

Smarownica MOŻE BYĆ ZSYNCHRONIZOWANA Z CZASEM PRACY MASZYNY, tj. w czasie, w którym maszyna nie pracuje, dozowanie smaru zostaje zatrzymane.

  • wymienne jednorazowe kartridże o pojemności 125 lub 250 cm3 napełnione środkiem smarnym wskazanym przez Klienta lub równoważnym dostarczane razem z kompletem baterii
  • źródło zasilania: baterie o wydłużonej żywotności lub opcjonalnie zewnętrzne źródło zasilania
  • max. ciśnienie: 14 bar
  • max. odległość od punktu smarnego 12 m
  • czas opróżnienia: od 15 dni do 2 lat
  • przyłącze 1/2” – możliwe zastosowanie dowolnej redukcji
  • zakres temperatur pracy:  -20 oC do + 65 oC

Smarownica JACK LUBER posiada certyfikaty dopuszczające do pracy w strefach wybuchowych klasa 1, grupy A,B,C,D,E,F,G i niebezpiecznych ExnL IIC T3 II 3G (norma europejska)

Możliwe stosowanie w silnie zapylonym i agresywnym środowisku.